Płyty do tłoczników

Precyzyjnie obrobione i szlifowane płyty dostarczana są w formie prostokątnej, kwadratowej lub na życzenie w innych kształtach. Na życzenie odbiorcy dostarczamy również płyty z otworami wg dokumentacji odbiorcy. Powierzchnie płyt są frezowane z zapewnieniem precyzyjnej prostopadłość i szorstkość, precyzyjne powierzchnie szlifowane płyty ze stali CK45. Stal narzędziowa standardowo jest dostępna z magazynu co gwarantuje szybka dostawę. Dodatkowo możliwe jest wykonanie płyt z innych materiałów (stop aluminium lub wysokiej jakości stal). Cały proces produkcyjny wykonywane jest w jednym miejscu dzięki czemu zapewniona jest oszczędność kosztów.

 

Przykład zamówienia: 

EKP: A x L x t

Oprawy tłoczników

Dostarczamy oprawy i matryce zgodnie z wymaganiami inżynierii projektowej. Połączenia są uzupełniane śrubą z łbem walcowym 12,9, zapewniając punkty odniesienia, z wykorzystaniem naszych słupów i tulei prowadzacych. Ponadto wykonywane są 1 lub 2 otwory na śruby oczkowe (w zależności od obciążenia) do podnoszenia i montażu opraw (zatrzask bezpieczeństwa oprawy można wstawić zgodnie z życzeniem).

 

Płyt standardowe wykonywane są ze stali narzędziowej CK45. Na żeczenie dobiorcy możmy również wykonać płyty ze stopu aluminium lub innej, wysokiej jakości stali. Standardowo wykonujemy płyty w tolerancji ± 0,1÷0,2 i rozmiarach do 1600 x 800 mm.

 

Przykład zamówienia:

PKS. A x L

 

Type:.. e.f.c. x d x l1